اعدام ها را در ایران متوقف کنید

وبلاگ نویسان علیه اعدام موج جدید اعدام ها پس از انتخابات را محکوم میکند و جامعه جهانی را به اقدام برای نجات جان زندانیان در ایران فرامیخواند.

پیش شرط هر مذاکره ای با دولت جمهوری اسلامی ایران باید آزادی زندانیان سیاسی و لغو همه احکام اعدام باشد

شمارش اعدام ها

پنجمین گزارش "سازمان حقوق بشر ایران" با ذکر دستکم ۵۸۰ مورد اعدام در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. طبق این گزارش، ۶۰ درصد اعدام‌ها در ملاءعام انجام شده‌اند و در بیش از ۱۵ زندان ایران اعدام‌های اعلام نشده و مخفی صورت گرفته‌اند.

۱۸تیر: جهان علیه رژیم سنگسار و اعدام!

ارسال شده توسط ,وبلاگ نویسان علیه اعدام | ۱۶:۰۶ | 0 نظرات »از ایرانیان مقیم خارج و همه نیروهای سیاسی دعوت میکنیم تا در 18 تیر به حکم سنگسار سکینه آشتیانی و احکام اعدام محمدرضا حدادی و زینب جلالیان اعتراض کنند!

مردم شریف و آزاده!

هژده تیر روزی که مردم برای سرنگونی جمهوری اسلامی بپا خاستند فرا میرسد. در آستانه این روز رژیم اسلامی به ریسمان الهی اش اعدام و سنگسار پناه آورده است. اما از دیگر سو اکنون موج اعتراضی وسیع و جهانی علیه حکم سنگسار سکینه محمدی آشتیانی، علیه حکم اعدام محمدرضا حدادی، کودکی که به مسلخ برده میشود، و علیه حکم اعدام زینب جلالیان زندانی سیاسی و مبارز به راه افتاده است. از همه شما دعوت میکنیم که در تظاهرات های 18 تیر با در دست گرفتن عکس های این عزیزان به حکومت سنگسار و اعدام اعتراض کنید.
مينااحدي - کميته بين المللي عليه اعدام

0 نظرات

ارسال یک نظر