اعدام ها را در ایران متوقف کنید

وبلاگ نویسان علیه اعدام موج جدید اعدام ها پس از انتخابات را محکوم میکند و جامعه جهانی را به اقدام برای نجات جان زندانیان در ایران فرامیخواند.

پیش شرط هر مذاکره ای با دولت جمهوری اسلامی ایران باید آزادی زندانیان سیاسی و لغو همه احکام اعدام باشد

شمارش اعدام ها

پنجمین گزارش "سازمان حقوق بشر ایران" با ذکر دستکم ۵۸۰ مورد اعدام در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. طبق این گزارش، ۶۰ درصد اعدام‌ها در ملاءعام انجام شده‌اند و در بیش از ۱۵ زندان ایران اعدام‌های اعلام نشده و مخفی صورت گرفته‌اند.

برادر عبدالمالک ريگی صبح امروز اعدام شد

ارسال شده توسط ,وبلاگ نویسان علیه اعدام | ۷:۰۷ | 0 نظرات »

روزنامه حکومتی جوان وابسته به سپاه پاسداران: "برادر عبدالمالک ريگي صبح امروز اعدام شد. پس از عمليات حساب شده ، بدون نقص وافتخار آفرين سربازان گمنام امام زمان (عج) در دستگيري عبدالمالك ريگي كه در نوع خود اقدامي بي نظير بود عبدالحميد ريگي برادر عبدالمالك ريگي كه به خاطر اقدامات تروريستي و خرابكارانه خود بويژه به شهادت رساندن دهها تن از شهروندان ، ماموران نظامي و انتظامي و خانواده و اقوام خويش به اعدام محكوم شده بود و بنابر دلايلي اجراي حكم وي به تاخير افتاده بود صبح امروز اعدام شد."


قدرت نمايى دروغين رژیم در باره دستگيرى ريگى

رژيم در گل مانده جمهوری اسلامی روز سه شنبه در تبليغات مسخره ای كه از منتهى ضعف و نيازش به قدرت نمايى و اعلام پيروزيهاى دروغين حكايت مى كند، با آب و تاب بسيار از دستگيرى عبدالمالک ريگى رهبر گروه سنی بلوچ در يک عمليات فوق العاده وزارت اطلاعات در خارج از خاک ايران خبر داد، اما تلويزيون الجزيره گزارش کرده که مقامات پاكستانى روايت حكومت ايران در باره عمليات دستگيرى را تكذيب نموده و گفته اند که عبدالمالک ريگى را یک هفته پیش به رژیم ايران تحويل داده اند.

گروه ریگی در بیانیه ای نوشت، رژیم ایران و وزارت اطلاعاتش حقیرتر و ناچیزتر از آنند که چنین عملیاتی را به اجرا در آورند.

این اولین بار نیست که دولت پاکستان در یک زدوبند و اقدام كثيف، پناهندگان ايرانى در این کشور را به رژیم جنایت پیشه جمهوری اسلامی تحویل داده و آنها را در معرض شکنجه و اعدام قرار می دهد.

0 نظرات

ارسال یک نظر