اعدام ها را در ایران متوقف کنید

وبلاگ نویسان علیه اعدام موج جدید اعدام ها پس از انتخابات را محکوم میکند و جامعه جهانی را به اقدام برای نجات جان زندانیان در ایران فرامیخواند.

پیش شرط هر مذاکره ای با دولت جمهوری اسلامی ایران باید آزادی زندانیان سیاسی و لغو همه احکام اعدام باشد

شمارش اعدام ها

پنجمین گزارش "سازمان حقوق بشر ایران" با ذکر دستکم ۵۸۰ مورد اعدام در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. طبق این گزارش، ۶۰ درصد اعدام‌ها در ملاءعام انجام شده‌اند و در بیش از ۱۵ زندان ایران اعدام‌های اعلام نشده و مخفی صورت گرفته‌اند.

حبیب الله گلپری پور در بیهوشی کامل به سر می برد

ارسال شده توسط ,وبلاگ نویسان علیه اعدام | ۱۹:۰۵ | 0 نظرات »


کردیش پرسپکتیو- حبیب الله گلپری پور زندانی سیاسی محکوم به اعدام در هیجدهمین روز اعتصاب غذای خود ،امروز یک شنبه 9 خرداد ماه بر اثر تحلیل بدنی هوشیاری خود را از دست داده و در بیهوشی کامل به سر می برد.


"حبیب الله گلپری پور" از روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه و محی الدین آزادی فعال حقوق بشر دربند، از تاریخ 29 اردیبهشت ماه در اعتصاب غذای کامل به سر می برند.

در همین خصوص بنیاد دمکراسی و حقوق بشر کردستان از وضعیت وخیم جسمانی و بیهوشی کامل آقای گلپری پور خبر داد.

حبیب الله گلپری پور شهروند کرد اهل سنندج که به اتهام محاربه از سوی دادگاه انقلاب مهاباد به اعدام محکوم گردیده در اعتراض به صدور این حکم و همچنین محدودیت های اعمال شده و شرایط نامناسب زندان مهاباد در اعتصاب غدای نامحدود به سر می برد.

از سوی دیگر" محی الدین آزادی" فعال مدنی و حقوق بشر که از بیماری های جسمانی حادی رنج می برد در اعتراض به عدم درمان و رسیدگی های لازم از روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه دست به اعتصاب غدا زده است و در شرایط نامناسب جسمانی به سر می برد.

0 نظرات

ارسال یک نظر