اعدام ها را در ایران متوقف کنید

وبلاگ نویسان علیه اعدام موج جدید اعدام ها پس از انتخابات را محکوم میکند و جامعه جهانی را به اقدام برای نجات جان زندانیان در ایران فرامیخواند.

پیش شرط هر مذاکره ای با دولت جمهوری اسلامی ایران باید آزادی زندانیان سیاسی و لغو همه احکام اعدام باشد

شمارش اعدام ها

پنجمین گزارش "سازمان حقوق بشر ایران" با ذکر دستکم ۵۸۰ مورد اعدام در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. طبق این گزارش، ۶۰ درصد اعدام‌ها در ملاءعام انجام شده‌اند و در بیش از ۱۵ زندان ایران اعدام‌های اعلام نشده و مخفی صورت گرفته‌اند.

کشيش یوسف ندرخانی به اعدام محکوم شد

ارسال شده توسط ,وبلاگ نویسان علیه اعدام | ۲:۵۸ | 0 نظرات »یوسف ندرخانی، کشیش کلیسای ایران، که پیش تر به اعدام تهدید شده بود سرانجام مدتی پیش به اتهام ارتداد، اقدام علیه امنیت و ارتباط با گروه های مخالف نظام، به اعدام محکوم شد.

فاطمه پسندیده، همسر آقای ندرخانی، نيز که ابتدا به حبس ابد محکوم شده بود در مهرماه از اتهامات بری شده و از زندان، آزاد گردید.

در همين حال کشیش بهروز صادق خانجانی نيز که از ماهها بیش در زندان شیراز بسر میبرد تهدید به اعدام به اتهام ارتداد شده است. کشیش خانجانی از مادری مسیحی و پدری نو مسیحی زاده شده است

فیروز صادق خانجانی، کشیش ارشد کلیسای ایران، برادر بهروز صادق خانجانی مقیم اروپا ست که در ارتباط با حکم اعدام یوسف ندرخانی وحکم ارتداد برادر خود در مطبوعات اطلاع رسانی کرده است.

0 نظرات

ارسال یک نظر