اعدام ها را در ایران متوقف کنید

وبلاگ نویسان علیه اعدام موج جدید اعدام ها پس از انتخابات را محکوم میکند و جامعه جهانی را به اقدام برای نجات جان زندانیان در ایران فرامیخواند.

پیش شرط هر مذاکره ای با دولت جمهوری اسلامی ایران باید آزادی زندانیان سیاسی و لغو همه احکام اعدام باشد

شمارش اعدام ها

پنجمین گزارش "سازمان حقوق بشر ایران" با ذکر دستکم ۵۸۰ مورد اعدام در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. طبق این گزارش، ۶۰ درصد اعدام‌ها در ملاءعام انجام شده‌اند و در بیش از ۱۵ زندان ایران اعدام‌های اعلام نشده و مخفی صورت گرفته‌اند.

کشته شدن دو نفر از بازداشت شدگان روز عاشورا

ارسال شده توسط ,وبلاگ نویسان علیه اعدام | ۱۵:۳۵ | 0 نظرات »جسد داود عیوضی که کمتر از ۲۰ سال داشته و در تدارک ازدواج بوده و مهرداد کریمپور ۳۸ ساله پس از مدتها بی خبری به خانواده هایشان تحویل داده شد.
به گزارش پژواک خاموش،  جسد این دو فعال سیاسی، روزجمعه تحت تدابیر امنیتی بدون تبلیغات با حضور خانواده و اقوام آنها به سمت بهشت معصومه قم تشییع شده است.
به گفته شاهدان عینی در مراسم بزرگداشت مهرداد کریمپور، کسی که خود را مامور معرفی کرده از همه کسانی که در مقابل منزل وی برای شرکت در مراسم تشییع تجمع کرده بودند فیلمبرداری و عکسبرداری کرده است.

به گفته خانواده کشته شدگان ماموران از هرگونه عکسبرداری و فیلمبرداری از اجساد در سردخانه و مراسم تشییع توسط خانواده ها و افراد دیگر ممانعت بعمل آوردند.

0 نظرات

ارسال یک نظر